Kurzy pro děti

Pravidelnou výuku zahajujeme od 18.9.2023, výjimkou závěsná akrobacie od 6.10.2023.
KAPACITA kurzů do 4 let je 12dětí (+12 rodičů) v lekci! 
Taneční stylVideo / popis
DISCO DANCE     
SHOW DANCE
GYMNASTIKA
 
V našich lekcích trénujeme taneční gymnastiku, zejména na 6m airtracku (kotouly, stoje na rukou, přemety, araby, roznožky aj.), protahujeme, zpevňujeme, využíváme nízkou kladinu, overbaly a další pomůcky. 
CVIČENÍ PRO DĚTI 1,5-3letCvičení dětí spolu s rodiči, rozvoj psychomotorického vývoje dětí, zdravotní cvičení, říkanky, dráha, hravé i jógové cvičení.
GYMBABY 2,5-4letCvičení dětí za přítomnosti rodičů, celkový psychomotorický rozvoj dětí, zábavnou formou a s využitím různých cvičebních pomůcek (žíněnky, overbaly, kladina, švihadla, obruče, mety, prolézací tunel, míčky atd.) rozvoj pozitivního vztahu ke sportu a pohybu.
TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 2,5-4letPohybová průprava s hudbou (jak dětskou, tak i modernější) , choreografie na různé písničky, tanec s rekvizitou. 
SEBEOBRANAKurz sebeobrany pro naprosté začátečníky. Děti (od 5ti let) se naučí základy sebeobrany, které je naučí nejen, jak vrátit úder, ale také jak se vypořádat s krizovou situací, vyhodnotit nejlepší postup a vyhnout se zraněním. K tomu získají pohybové základy a osvojí si základní techniky, které jsou obsaženy ve všech bojových uměních a sportech. Získají fyzičku, koordinaci vlastního těla, sebevědomí, psychickou odolnost, disciplínu a odhodlání a v případě, že se to osloví tak se jim otevře cesta do světa bojových sportů a umění. Tréninky povede Martin Ježek, trenér a kvalitní zápasník v kyokushinu (web)
DANCE MIXLekce vhodná pro začínající tanečníky, kombinace různých tanečních stylů: disco dance, show dance, street dance, latino ....
STREET DANCE
Taneční techniky i choreografie ve stylech: hip hop, house dance, dancehall, lite feet, lockin´, poppin´
BuďFit JUNIOR - novinka !!!
Lekce je určena pro děti od 7mi let. Lekce je vedena formou kruhového, intervalového i skupinového tréninku s využitím strojů a pomůcek naší posilovny. Je zaměřena na protažení zkrácených svalových skupin, posílení středu těla, k redukcí hmotnosti, ke zlepšení celkové kondice, ke zlepšení psychického stavu, posiluje sociální vztahy, k úpravě vadného držení těla a k posílení sebevědomí. Součástí lekce jsou cviky zaměřené na stabilizaci páteře a velkých kloubů. Lekce zahrnuje rozcvičku, posílení oslabených svalů a strečink. Lekci vede diplomovaná ergoterapeutka z dětské neurorehabilitace. 
Ukázka

ZÁVĚSNÁ AKROBACIE - šály

V lekci max. 4 děti na jednu šálu!  Zahájení kurzu od října 2023.
Vyhledávání