Vyhledávání

Kurzy pro děti

Pravidelnou odpolední výuku zahajujeme 12.9.2022. Pravidelnou dopolední výuku zahajujeme 19.9.2022. SPORT MIX jako novinka bude zahájen od října - ledna / únor - květen. 
KAPACITA kurzů do 4 let je 12dětí (+12 rodičů) v lekci! 
Taneční stylVideo / popis
DISCO DANCE     
SHOW DANCE
GYMNASTIKA
 
V našich lekcích trénujeme zejména na 6m airtracku (kotouly, stoje na rukou, přemety aj.), protahujeme, zpevňujeme, využíváme nízkou kladinu, overbaly a další pomůcky. 
CVIČENÍ PRO DĚTI 1,5-3letCvičení dětí spolu s rodiči, rozvoj psychomotorického vývoje dětí, zdravotní cvičení, říkanky, dráha, hravé i jógové cvičení.
GYMBABY 2,5-4letCvičení dětí za přítomnosti rodičů, celkový psychomotorický rozvoj dětí, zábavnou formou a s využitím různých cvičebních pomůcek (žíněnky, overbaly, kladina, švihadla, obruče, mety, prolézací tunel, míčky atd.) rozvoj pozitivního vztahu ke sportu a pohybu.
TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 2,5-4letPohybová průprava s hudbou, choreografie na téma, tanec s rekvizitou. 
SPORT mixLekce zaměřená na všestranný pohybový rozvoj, vhodná pro chlapce i dívky. Spolu s trenérem si děti osvojí základy atletiky, gymnastiky, zahrají si pohybové hry a zábavnou formou mohou objevit svůj talent pro budoucí sportovní odvětví. Kurz bude  zahájen od října - ledna / únor - květen. 
HRÁTKY S BATOLÁTKY
1,5 - 3let

Na lekci budeme cvičit, zpívat, tancovat, procvičovat hrubou i jemnou motoriku, tvořit, a hravou formou se učit. Hodiny budou vždy zaměřené k danému ročnímu období či jiným tématům.
TANEČKY PRO NEJMENŠÍ (do 3 let)
Na lekci budeme tancovat na všechny známé i neznámé dětské písně (Míša, Bibibum, Fíha, Dáda,...). Lekce bude proložená pohybovými hrami a písničkami s pohybem.

ZÁVĚSNÁ AKROBACIE - šály

V lekci max. 4 děti na jednu šálu - cena lekce 200kč